בליקמח
Blikemach

מיתוג ועיצוב פנים קונדיטוריה 
ומאפייה ללא גלוטן
רמת החייל
2019

צילום: שירן כרמל 

blikemach-29.jpg
blikemach-30.jpg
blikemach-22.jpg
blikemach-21.jpg
blikemach-27.jpg
blikemach-25.jpg
blikemach-24.jpg
blikemach-23.jpg

עיצוב פנים ומיתוג ל"בליקמח" - פטיסרי בולנז'רי ללא גלוטן ברמת החייל. פרויקט טוטאל דיזיין במיטבו.  הפרויקט נעשה בשיתוף פעולה עם זוגתי המוכשרת לי-רן (סטודיו מיס לי דיזיין) 

בתחילת תהליך הפיתוח של המותג עסקנו במתח שנוצר בין שני הקצוות של עולמות הפטיסרי והבולונז'רי של בליקמח - שמחד מביאים את העדינות והקפדנות שמצריכה עבודת הפטיסרי ומנגד מבטאים את החופשיות, היצריות והפיזיות שמצריכה עבודת הבולנז'רי. בנוסף ראינו מולנו רעיון פורץ דרך עם פוטנציאל להצליח מחוץ לגבולות המדינה, וחיפשנו אחר הרוח הבינלאומית בשילוב החוצפה הישראלית.

הקונספט העיצובי כלל שימוש בצבעוניות יוקרתית (מפוסטקת) אך עם טוויסט מודרני וקליל.  לעיצוב הפנים בחרנו את הפיסטוק כגוון מוביל שעשוי במשטחי צבע עם נגיעות מוזהבות עדינות. את גופי התאורה המוזהבים העשויים פליז עיצבנו במיוחד עבור בליקמח. זוג האימוג'ים עשויים מפליז, הותקנו על גבי רקע קיר אריחי פיסטוק. לריצוף החלל נבחרה רצפת טראצו של פעם באריחים גדולים. ויטרינת הגשה לעוגות חופתה בפח בגוון שחור מט דרמתי, עם משטח עליון בשיש קיסר שחור בעל מראה מתכתי ייחודי. 

מרגש מאוד להיות חלק ממהפכה. והיה עוד יותר מרגש להיות חלק מתהליך ההקמה של המקום הנפלא הזה.סטודיו איתי גדרון | עיצוב פנים ותכנון

בנייד- 050-7419911 
במשרד- 03-5402066
במייל- Itay@itaygidron.co.il