עיצוב בתי קפה

יש לכם חלום להקים בית קפה ואתם רוצים שהוא יהיה באמת מצליח? אם כך, כדאי שתדעו שיש לא מעט פרטים שאליהם צריך לשים לב. אומנם זה נכון שהקפה עצמו חייב להיות איכותי והמלצרים צריכים להיות אדיבים, אך מה עם העיצוב? עיצוב בתי קפה חייב להיות מתוכנן כראוי ולהעביר את המסר השיווקי של העסק. על כן, עיצוב בית קפה דורש הרבה פעמים לא רק יצירתיות אלא גם הבנה עמוקה של התנהלות העסק, וחווית המשתמש.

איך מעצבים בית קפה?

בבואנו לדבר על עיצוב פנים בית קפה נרצה להתמקד במספר שאלות דרכם נוכל להבין את ציפיותיכם מתהליך העיצוב, ולחדד את המסר השיווקי אותו תרצו להעביר ללקוחות שלכם. מה ה"סיפור" שאתם מספרים? מה מבדיל אותו? ומה החזון שלכם לבית הקפה? חשוב לשים את הנתונים האלו על השולחן כבר בתחילת התהליך למען תיאום ציפיות עם מעצב הפנים. מעצב פנים מנוסה ידע להנחות את הפגישה ויעזור לכם לשים דגש על הדברים החשובים באמת.

בשביל לעצב בית קפה מצליח, אנחנו מאמינים שלא מספיק אינטואיציה וכישרון, אלא גם ניסיון בבניית הפרוגראמה הנכונה לשימושיות ועבודה יעילה בעסק. תכנון חכם של הפרוגראמה יאפשר לכם להתנהל בבית הקפה בצורה האידיאלית. תוכלו לנהל את העסק עם מינימום כוח אדם, ומקסימום תועלת. התאמת הפרוגראמה למצב הקיים - מידות הנכס, התייחסות לקונטקסט הסביבתי- היכן הוא ממוקם, ועמידה בתקציב שהוגדר בתוכנתכם העסקית, אלו רק חלק מהפרמטריים המשפעים על עיצוב ותכנון בית הקפה.

עיצוב בתי קפה זו עבודה מורכבת שצריך, לפני הכול, לתכנן בקפידה ולכן חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מקצועיים ובעליי ניסיון שיוכלו לעזור לכם בעניין הזה. זה לא משנה אם אתם מרגישים שצברתם כבר ניסיון בעיצוב בית קפה, עיצוב קונדיטוריה, או מאפייה שכונתית, כי בכל מקרה בעזרת אנשי מקצוע מובילים התוצאה תמיד תהיה טובה יותר. נסו למקד את הניסיון שלכם בבחירת המעצב הנכון.

אם אתם מחפשים שירותי עיצוב פנים בית קפה, ורוצים להבטיח שאתם בוחרים באנשי מקצוע אמינים, וותיקים ומוכשרים במיוחד, צרו אתנו קשר. כי בסטודיו איתי גדרון מחכים לכם אנשי מקצוע מצוינים שיוכלו לקחת את החזון שלכם ולהפוך אותו למציאות שבה מתנהל בית הקפה שלכם.

Facbook_w.png

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

סטודיו איתי גדרון | עיצוב פנים ותכנון

בנייד- 050-7419911 
במשרד- 03-5402066
במייל- itay@itaygidron.co.il

inst_w.png
Facbook_w.png
SIMBLAWebsite Builder