פוד טרמינל
Food Terminal

עיצוב ותכנון "מטבח רפאים" חדשני  
ראשון לציון 
2021

צילום: תמיר רוגובסקי

Food_Terminal_001
Food_Terminal_002
Food_Terminal_003
Food_Terminal_004
Food_Terminal_005
Food_Terminal_006
Food 007.jpg
Food 008.jpg
Food 009.jpg
Food 010.jpg
Food_Terminal_011
Food_Terminal_012
Food_Terminal_013
Food_Terminal_014
Food_Terminal_015

עיצוב פנים למטבח רפאים

ה- Food Terminal זהו קונספט חדשני של מטבח רפאים עם אפשרות הצצה פנימה, אשר משרת מספר מותגי אוכל שונים בחלל אחד, תוך ניצול אידיאלי של חללי העבודה והפונקציות המשותפות ומסוגל לתת מענה לכמות גדולה של הזמנות למשלוחים או לטייקאווי. ובסופו של דבר הכל מתנקז לחלון אחד שממנו יוצאות השקיות הארוזות.

האתגר העיצובי בפרויקט היה להמציא את חווית המשתמש החדשה. שאיננה מכוונת למותג כלשהו, אלא שמה את הפוקוס על ההתבוננות בתהליך המתרחש במטבח, משלב קבלת ההזמנה ועד האריזה ושילוח. התהליך מורכב מאחר ומדובר ב-3 מטבחים שונים, עם תפריטים שונים, רטבים ותוספות שונות, קופסאות אריזה ואפילו סכום אחר לכל מותג. חלק מההזמנות מתקבלות באפליקציות השונות, וחלקן במסעדה. חלק יוצאות בטייקאוואי, וחלק עוברות למדפים ממוספרים וממתינות לשליח שיגיע לאוספם.

בחרתי לפרויקט לוח חומרים מונוכרומטי ודרמטי. לדלפק השירות בחרתי להתייחס יותר כעמדת קבלה חדשנית ומאחוריה חמ"ל של אריזה ומיון השקיות. כל הקירות מצופים בזכוכית שחורה מבריקה, ובמקומות מסוימים מבהיקים מסכי לד עם אינפורמציה דינאמית מקדמת מכירה. הטקסים הנעים בגובה החלל בשתי שורות מבשרים ללקוחות על הפעילות המתרחשת במטבח ובקרוב יוכלו להופיע שם מספרי ההזמנה ושעת האיסוף המדויקת.

הרצפה עשויה יציקת טראצו, שחורה ואלגנטית, עם שילוב פרופילים מוזהבים.

הריהוט תוכנן עם מחשבה מינימליסטית, שמאפיינים אכילה בטיסות או ברכבת. וכולל את הבוטים לאורך הויטרינה ודלפק ישיבה בקצה.סטודיו איתי גדרון | עיצוב פנים ותכנון

בנייד- 050-7419911 
במשרד- 03-5402066
במייל- Itay@itaygidron.co.il 

SIMBLAWebsite Builder