לודנס אקספרס > Ludens Express > רעננה
קופיסטיישן > Coffee Staion > ב.ס.ר רמת-גן
בליקר בייקרי > Bleecker Bakery > בית-שמש
לודנס אקספרס > Ludens Express > חיפה
קופיסטיישן > Coffee Station > שרונה מרקט
בליקר בייקרי > Bleecker Bakery > ראשון לציון
קופיסטיישן > Coffee Staion > הרצליה
בליקר בייקרי > Bleecker Bakery > אשדוד
בליקר בייקרי אנד מיט > Bleecker Bakery & Meat > חדרה
בליקר בייקרי אנד מיט > Bleecker Bakery & Meat > אלונים
בייקפה > Backcafe > תל-אביב
בליקר בייקרי > Bleecker Bakery > תל-מונד
פורטר אנד אנס > Porter & Sons > תל-אביב
מייט > Mate > פתח-תקווה
פרונטוסטרדה > ProntoStrada > תל-אביב
בליקר בייקרי > Bleecker Bakery > רחובות
דלי בר - אלנבי 47 > Deli Bar > תל-אביב
תחום הקולינריה בארץ מתפשט בצורה אדירה. עיצוב בתי קפה ומסעדות הפך להיות חלק בלתי נפרד מענף המזון כאשר הוא משתלבת באופן טוטאלי עם המוצר אותו אתם רוצים למכור. החוויה היום מתחילה כבר באתר האינטרנט והמדיה הדיגיטלית, ממשיכה בנראות של בית העסק על הרחוב, ומגיעה לשיאה כאשר הלקוח נכנס פנימה ומתארח בעסק שלך. מאוד חשוב להגדיר ולדייק את חווית הלקוח שאנו רוצים להעניק, ועיצוב העסק יהיה חלק חשוב שישרת את המטרה הזו.

הצרכן של היום מחפש הרבה יותר משירות או מוצר טובים. הצרכן של היום מחפש חוויות וריגושים, לצד כדאיות כלכלית. על כן, אתה כבעל עסק, זקוק ליתרון שיבליט ויבדל אותך מהמתחרים, ושיעביר את המסר אל מול הלקוח שלך – מדוע עדיף לו לבחור בך על פני כל עסק מתחרה אחר. הסטודיו שלנו ייצר עבורך נראות וזהות ויזואלית חזקה ונוכחת, כזאת שמשאירה חותם ושגורמת לכך שלא יוכלו להתעלם ממך.

עיצוב ותכנון למקומות בילויי זה תחום ההתמחות המרכזי של סטודיו איתי גדרון. בעיקר כאשר מדובר ברשת חנויות מזון או קפה. כאשר אנו ניגשים לעיצוב מסעדה, בר או עיצוב בית קפה, חשוב לנו להתאים את חווית המשתמש לציפיות של לקוח הקצה. אנשים בוחרים לאן לצאת לבלות וההיצע גדול ומגוון. לקוח שחווית הבילוי שלו תאמה ואף עלתה על הציפייה יחזור ואף ישווק את המקום למכריו. על כן, חשוב לנו שהעיצוב ישאיר חותם והחוויה תהיה ייחודית ובלתי נשכחת, בפרט כאשר מדובר ברשת אנו מקפידים לשמור על מוטיבים המזוהים עם הרשת בין סניף לסניף.

בשביל עיצוב מסעדות ועיצוב בתי קפה נדרש ידע בהתנהלות העסק כגון: שירות מלצרים, עבודה בתוך מטבח, וידע בחוקי הרישוי הנדרשים לקבלת רישיון עסק. בשנים האחרונות תכננו עשרות עסקים בנישה הזו, ועל כן תהליך העבודה אתנו יהיה מהיר ויעיל.

עיצוב ברים של אלכוהול או קפה זה אתגר האהוב עלינו. תכנון מערכת היחסים הנכונה בין הברמן או הבריסטה ללקוחות יכול להיות קריטי להצלחת העסק. עבודה בתוך הבר חייבת להיות יעילה ומדויקת בשביל לאפשר לברמן עבודה מהירה תוך שמירה על קשר עין עם הלקוחות.
עם ניסיון עשיר של עבודה מול בעליי עסקים מהסוג הזה, ומספר לא מבוטל של פרויקטים שביצענו, תכנון ועיצוב מקומות בילוי הפך לסוג פרויקט שתמיד יושב לנו על השולחן. בר שכונתי, לאונג', טאפאס, מוזיקה... אלו המקומות שאנו מתכננים ובערב יוצאים לבלות בהם.
pinterest_w.png
inst_w.png
Facbook_w.png

Itay@itaygidron.co.il

studio Itay Gidron

arrow_up2.png