מעבדות רז > רמת-גן
  אוטו-גן > מיתוג חנות ניידת לגני ילדים
טאבו משרדי נדל"ן > תל-אביב
TCM > חדר כושר > נתניה
דירת 70 מ"ר > תל-אביב
סטודיו לעיצוב > תל-אביב

סטודיו איתי גדרון הינו משרד עיצוב פנים עם ניסיון רב בתכנון ועיצוב לכל סוגיי חללי פנים. כל פרויקט עבורנו הוא אתגר חדש, והתפקיד שלנו הוא ללוות אותך, משלב עבודת המחקר ואיסוף המידע, דרך בניית הפרוגראמה הנכונה ביותר עבור העסק שלך, בעזרת חשיבה קונספטואלית משותפת ועד לתכנון פרטני של החלל שבבעלותך ופיקוח עליון על התקדמות הפרויקט.

עיצוב חללי עבודה זהו אתגר המצריך חשיבה מערכתית והבנה עמוקה של מבנה החברה והפרוגראמה המערכתית שלה. בסטודיו איתי גדרון אנו רואים במשרד שלך כרטיס הביקור של החברה. עיצוב משרדים להייטק כבר מזמן לא מסתכם בחלוקה לקוביות ("קיוביק") וחדר אוכל בצד. החברות הגדולות יודעות שבשביל לשמר את העובדים מרוצים הם צריכים לספק להם תנאי עבודה אידיאליים פלוס. חללי העבודה הפכו פתוחים - "אופן ספייס", והריהוט עליו יושבים העובדים הוא הרבה יותר מעמדת עבודה סטנדרטית. חווית המשתמש של העובדים היא ערך עליון בתכנון ומושקעת בה המון מחשבה ויציאה מהקופסא. עיצוב פנים למשרדים התרחב והמון אנרגיות ותקציב מושקעים דווקא באזורים המשותפים והציבוריים בהשוואה למשרדים עצמם. אנחנו פה בשביל לספק לעובדים שלך את חווית העבודה הנעימה והאידיאלית עבורם. ובשביל לספק לך כרטיס ביקור מכובד התואם את רוח החברה.

עיצוב דירות היא נישה נוספת שאנו מקפידים לשמר במשרד. מה שמבדיל אותנו זה היכולת לבנות ביחד עם המזמין את הפרוגראמה הנכונה עבורו, ולהטמיע אותה בתכנון. עיצוב דירה חייב לעבוד נכון ולהתאים לנפשות המתגוררות בדירה. זה מתחיל בתכנון מדויק, ממשיך בבחירת לוח החומרים, ומסתיים בריהוט ודקורציות.

אז מה אנחנו מציעים?

pinterest_w.png
inst_w.png
Facbook_w.png

Itay@itaygidron.co.il

studio Itay Gidron

icon_arrow_w.png
SIMBLAWebsite Builder