פגישת היכרות אצלנו

כבר בפגישה הראשונה נוכל לייעץ לך לגבי מגוון האפשריות העומדות בפנייך עפ"י הפרוגראמה שתציג והניסיון שלנו. הפגישה אינה מחייבת ומטרתה להציג בפנייך את הסטודיו ולתת לך אינדיקציה להיקף העבודה.

התלבטויות ותהיות הם דבר לגיטימי, בעיקר שמדובר בעסק שלך, ובעיקר כשמדובר בתחום לא מוכר. חוסר הוודאות יכול בהרבה מקרים למנוע ממך לקבל את ההחלטה הנכונה עבור העסק. בפגישת היכרות תוכל/י לשאול את כל השאלות שמטרידות אותך, תוכל/י להציג את הויז'ן שלך למישהו שייתן לך חוות דעת אישית ומקצועית.  

אופציה לחבילת עיצוב 
ומיתוג מלאה

אנו מציעים חבילה הכוללת מיתוג חדש/ מחודש של העסק שלך. לוגו, תפריטים, שילוט ועוד. המיתוג ישמש כבסיס לעיצוב ותכנון שייעשו ברוח השפה החדשה.

אנו רואים ערך מוסף רב במתן שירות "טוטאל דיזיין" עבור המזמין, הן מבחינת העלויות והן מבחינת התוצאה הסופית. בסופו של דבר המבקרים שבאים לעסק יתקלו ב"חזית אחידה" של עיצוב ומיתוג, מה שהופך את כל החוויה להרבה יותר אמינה וברורה. 

התאמת השירות שלנו 
לצרכים האישיים שלך

השירות שאנו נותנים דינאמי ומשתנה בהתאם להיקף העבודה ולדרישת הלקוח. לאחר פגישת היכרות נוכל להציע לך את השירות המתאים לצרכים האישיים שלך.

לפני כל פרויקט אנו מגישים ללקוח פירוט מלא של תהליך העבודה ותכנון לוח זמנים. התהליך כולל בד"כ מספר שלבים כגון: תיעוד ומדידת הנכס או האזורים אותם רוצים לשנות, בניית הפרוגראמה עם הלקוח, הגשת מספר אופציות עיצוביות לאישור הלקוח, הפקת תוכניות עבודה וכתב כמויות לאנשי מקצוע, פגישות עם הנבחרים מביניהם, ופיקוח עליון על הפרויקט. שירותי העיצוב והתכנון חייבים להיות ספציפיים ומפורטים. אנו מאמינים שלקוחותינו צריכים לדעת עבור מה הם משלמים את כספם.

שירות אדיב ואמין


אנו רואים בביטחון שלך - השקט שלנו, ומאמינים כי תיאום ציפיות מלא יוביל אותך לכך. 

חשוב לנו לשתף את לקוחותינו בהתלבטויות שעולות בדרך, ומאמינים שלקוחות מעורבים זה לקוחות בטוחים. חשוב לנו להעניק יחס אישי ללקוחותינו, להקשיב וגם להסביר את עצמנו במקומות שנידרש. ברור לנו כי תיאום ציפיות מלא ישאיר אותך בעניינים וייפנה לנו את הבמה לעשות את מה שאנחנו הכי טובים בו - עיצוב.

  

ליווי צמוד בקבלת החלטות 
מול כל הגורמים 
המעורבים בפרויקט

כל מה שקשור לנראות ולהתנהלות בעסק שלך זה מענייננו, לכן חשוב לנו ונשמח להיות מעורבים ולתת את הדעת.

בפתיחת עסק או בשיפוץ, בעל העסק יכול למצוא עצמו מתמודד מול מספר רב של אנשי מקצוע בתחומים שאיננו רגיל להתנהל מולם: קבלנים/ אנשי מקצוע/ יועצים ורשויות, מה שיגרום לו חוסר וודאות וחוסר ביטחון. אנו רואים עצמנו לצד המזמין, שותפים להתלבטויות ונשמח להעניק עזרה בקבלת החלטות שבסופו של דבר יכולות להשפיע על נראות הפרויקט.

תכנון לוח זמנים 
ידוע מראש

כמה זמן ייקח התכנון והעיצוב? כמה זמן תיקח ההקמה? מתי נוכל להכניס את הלקוח הראשון? אלו שאלות חשובות שנוכל לתת עליהן את הדעת עוד לפני תחילת העבודה.

לוחות זמנים ידועים מראש הם פרט מחייב בעיקר שמדובר בעסקים. בסופו של דבר כל עסק עובד על תזרים מזומנים וחוסר הוודאות לגבי תחילת וסיום הפרויקט יכול להיות גורם משפיע על התזרים. לוח זמנים ריאלי עוזר ללקוח לצפות את ההשפעה של זמן השיפוץ על העסק.

שיפוץ ללא הקפאת העבודה
בעסק קיים

עם תכנון נכון של הפרויקט, השיפוץ לא בהכרח מחייב את סגירת העסק ללקוחות.

בעלי עסקים קיימים ועובדים, שרוצים לעשות מתיחת פנים/ שיפוץ, לרוב דוחים את המהלך בגלל שאינם רוצים לפגוע בתנועה בעסק. ובצדק. בשיפוץ מאסיבי ברוב המקרים באמת יהיה צורך לעצור את העבודה לכמה ימים. אבל עם תכנון נכון, ושימוש באנשי מקצוע טובים, יהיה ניתן למזער בהרבה את הנזק.

עזרה בבחירת אנשי מקצוע

במהלך השנים יצרנו קשרים עם אנשי מקצוע מכל ענף הבניה והקמת עסקים. עשינו איתם פרויקטים שזכו להצלחה רבה, גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית מול לקוחותינו. נוכל להמליץ ולקשר אותך למקצועיים והאמינים מביניהם.

ככל שהפרויקט יותר מורכב כך תגדל כמות אנשי המקצוע המעורבים בו: קבלנים, נגרים, מסגרים, יועצים, חברות מיתוג ופרסום ועוד. חשוב לדעת לבחור אנשי מקצוע טובים, ושעלות התועלת שלהם תהיה מקסימאלית. לתוצאה הסופית של הפרויקט יש משמעות גם בנראות וגם באורך החיים של המוצר שתקבלו. איננו כופים על לקוחותינו את השימוש בקשרים שלנו, אבל נשמח להמליץ על המקצועיים והאמינים מביניהם.

שירות מהיר ומקצועי

מצאת נכס אופטימאלי, צריך לסגור חוזה, מתחילים לשלם חשבונות, ו... הקופה עדיין לא מדפיסה. משרדינו מומחה במתן שירות מהיר ומקצועי.

מהירות תגובה היא אחת התכונות הבולטות של הסטודיו, והכי חשוב שהיא לא פוגעת במקצועיות. אנו יכולים לעמוד בכמויות גדולות של עבודה לאורך זמן בלי להתפשר על תכנון נכון ועיצוב חכם.  

pinterest_w.png
inst_w.png
Facbook_w.png

Itay@itaygidron.co.il

studio Itay Gidron

icon_arrow_w.png
SIMBLAWebsite Builder