פגישת היכרות לא מחייבת

כבר בפגישה הראשונה נוכל לייעץ לך לגבי מגוון האפשריות העומדות בפנייך עפ"י הפרוגראמה שתציג והניסיון שלנו. הפגישה אינה מחייבת ומטרתה להציג בפנייך את הסטודיו ולתת לך אינדיקציה להיקף העבודה. 

התאמת השירות שלנו
לצרכים האישיים שלך

השירות שאנו נותנים דינאמי ומשתנה בהתאם להיקף העבודה ולדרישת הלקוח. לאחר פגישת היכרות נוכל להציע לך את השירות המתאים לצרכים האישיים שלך.

יחס אדיב ואמין

חשוב לנו להעניק יחס אישי ללקוחותינו, להקשיב וגם להסביר את עצמנו במקומות שנידרש. אנו רואים בביטחון שלך - השקט שלנו, ומאמינים כי תיאום ציפיות מלא יוביל אותך לכך. 

תכנון לוח זמנים
ידוע מראש

כמה זמן ייקח התכנון והעיצוב? כמה זמן תיקח ההקמה? מתי נוכל להכניס את הלקוח הראשון? אלו שאלות חשובות שנוכל לתת עליהן את הדעת עוד לפני תחילת העבודה.

שירות מהיר ומקצועי

מהירות תגובה היא אחת התכונות הבולטות של הסטודיו, והכי חשוב שהיא לא פוגעת במקצועיות. אנו יכולים לעמוד בכמויות גדולות של עבודה לאורך זמן בלי להתפשר על תכנון נכון ועיצוב חכם.  

ליווי בקבלת החלטות מול הגורמים
המעורבים בפרויקט

כל מה שקשור לנראות ולהתנהלות בעסק שלך זה מענייננו, לכן חשוב לנו ונשמח להיות מעורבים ולתת את הדעת.

עזרה בבחירת אנשי מקצוע

במהלך השנים יצרנו קשרים עם אנשי מקצוע מכל ענף הבניה והקמת עסקים. עשינו איתם פרויקטים שזכו להצלחה רבה, גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית מול לקוחותינו. נוכל להמליץ ולקשר אותך למקצועיים והאמינים מביניהם.

אופציה לחבילת עיצוב
ומיתוג מלאה

אנו מציעים חבילה הכוללת מיתוג חדש/ מחודש של העסק שלך. לוגו, תפריטים, שילוט ועוד. המיתוג ישמש כבסיס לעיצוב ותכנון שייעשו ברוח השפה החדשה.

שיפוץ ללא הקפאת העבודה
בעסק קיים

עם תכנון נכון של הפרויקט, השיפוץ לא בהכרח מחייב את סגירת העסק ללקוחות. בשיפוץ מאסיבי ברוב המקרים באמת יהיה צורך לעצור את העבודה לכמה ימים. אבל עם תכנון נכון, ושימוש באנשי מקצוע טובים, יהיה ניתן למזער בהרבה את הנזק.

אנחנו עובדים מתוך אמונה שהלקוחות הבאים שלנו יגעו דרככם

מהניסיון שלנו, הלקוחות הטובים ביותר מגיעים מפה לאוזן. המחשבה הזו מלווה אותנו בכל שלב בתהליך העבודה מולך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

סטודיו איתי גדרון | עיצוב פנים ותכנון

בנייד- 050-7419911 
במשרד- 03-5402066
במייל- itay@itaygidron.co.il

inst_w.png
Facbook_w.png
SIMBLAWebsite Builder