על הסטודיו

line_text.png

סטודיו איתי גדרון לעיצוב פנים ותכנון הוקם בשנת 2011 וממוקם בליבה של שכונה פסטורלית, ליד קניון רמת אביב. צוות הסטודיו הינם בעליי תואר אקדמי וניסיון רב שנים בפרויקטים מגוונים, עם דגש על תכנון יסודי של חללים והבנת צרכי לקוח.

אנו מביאים לשולחן חשיבה מעמיקה וניסיון רב, בשילוב תפיסת עולם צעירה, ויודעים לייצר פתרונות לכל לקוח מתוך הגדרת מטרות משותפת, שאילת שאלות מנחות ועמידה בתקציבים שיועדו לפרויקט. חשוב לנו שהתקשורת מול המזמין תהיה פתוחה ושקופה לאורך תהליך העבודה.

סטודיו איתי גדרון מתמחה בעיצוב מסחרי שבמרכזו עיצוב עסקים בכל הממדים, ביניהם: מסעדות, ברים, בתי קפה, חנויות משרדים ועוד... בשנים האחרונות עיצבנו ותכננו עשרות עסקים שונים. ביניהן רשתות מזון, ורשתות אופנה מהמוכרות בארץ.

הצרכן של היום מחפש הרבה יותר משירות או מוצר טובים. הצרכן של היום מחפש חוויות וריגושים, לצד כדאיות כלכלית. על כן, אתה כבעל עסק, זקוק ליתרון שיבליט ויבדל אותך מהמתחרים, ושיעביר את המסר אל מול הלקוח שלך – מדוע עדיף לו לבחור בך על פני כל עסק מתחרה אחר. הסטודיו שלנו ייצר עבורך נראות וזהות ויזואלית חזקה ונוכחת, כזאת שמשאירה חותם ושגורמת לכך שלא יוכלו להתעלם ממך.

בפגישת היכרות ראשונה עם המזמין אנו אוספים אינפורמציה שמטרתה להבין את היקף הפרויקט, ועושים תיאום ציפיות מלא, שבמרכזו דנים על כל ההיבטים התפעוליים והמנהלתיים המהווים את העוגן של הפרויקט. בנוסף מתשאלים את המזמין לגביי ציפיותיו מהתוצר הסופי של התהליך, וזאת במטרה לשים לעצמנו אותן כ"מטרת על" בפרויקט.

על בסיס הניסיון המקצועי שרכשנו בעיצוב חללים במשך השנים, אנו יודעים לפרוט לשלבים ולהציג את תהליך העבודה ולוח הזמנים למזמין עם תחילת העבודה, באופן כזה שיהיה ניתן לעמוד בהם.

כחלק מתהליך העיצוב אנו מקפידים לשתף את המזמין לאורך כל הדרך בשלביי העבודה ובהתלבטויות שעולות, כחלק מהתפיסה שלכל לקוח שלנו יש קשר רגשי ואינטואיציה חזקה לפרויקט שלו. המעורבות והיכולת להביע דעה ולהשפיע נותנת ביטחון והופכת את המזמין להיות חלק חשוב בקבלת ההחלטות.

בסטודיו איתי גדרון כולם בעליי ניסיון בהתנהלות מול כל הגורמים המעורבים בפרויקט - יועצים, קבלנים, נגרים וכו'... עם ניסיון של שנים ועשרות פרויקטים נדע לעמוד לצד המזמין ולנתב את הפרויקט כך שהוא יתקדם בדרך היעילה והבטוחה ביותר עד לקבלת התוצר הסופי. בנוסף נוכל לעזור למזמין לבחור את אנשי המקצוע והחברות הטובות והנכונות ביותר לפרויקט.

Itay.jpg

איתי גדרון

line_text.png

התמחות בעיצוב, תכנון פרטני, וניהול פרויקטים.

איתי בוגר תואר ראשון בעיצוב פנים (B.des), במסלול האקדמי, המכללה למנהל (2006).

בעבר היה חבר בסגל האקדמי של החוג לעיצוב פנים, במסלול האקדמי, המכללה למנהל.

במהלך השנים רכש ניסיון רב בתכנון בתי עסק ורשתות והבנת צרכי לקוח.

lee-ran.jpg

לי-רן שלומי גדרון

line_text.png

התמחות בעיצוב, מיתוג, תכנון וניהול פרויקטים.

לי-רן בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים (B.des), במסלול האקדמי, המכללה למנהל (2006).

עומדת בראש הסטודיו-MISSLEEDESIGN.COM

בעלת ניסיון רב בליווי אסטרטגי, השראה ופיתוח קונספט.

lital.jpg

ליטל מור-יוסף חזן

line_text.png

התמחות בעיצוב, מיתוג ותכנון.

ליטל בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים (B.des), במסלול האקדמי, המכללה למנהל (2012).

משנת 2014 עובדת כמעצבת בסטודיו.

בעלת ניסיון רב בפיתוח קונספט מיתוג ותכנון.

pinterest_w.png
inst_w.png
Facbook_w.png

Itay@itaygidron.co.il

studio Itay Gidron

arrow_up2.png